شنبه, 16 آذر 1398
رو عنوان : به مناسبت سوم شعبان میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار صورت گرفت؛
عنوان : دیدار شهردار و كاركنان شهرداری دهلران با فرمانده و پرسنل سپاه ناحیه دهلران
کد خبر : ۱۹۰۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
ساعت : ۸:۰:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری دهلران؛  به مناسبت سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار شهر دار و کارکنان شهرداری دهلران با حضور در سپاه ناحیه دهلران ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی، با فرمانده و پرسنل سپاه ناحیه دهلران دیدار و روز پاسدار را تبریک گفتند.

مهندس رضایی شهردار دهلران در این دیدار با تبریک ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار کرد: تشکیل سپاه پاسداران در روزهای سخت پس از پیروزی انقلاب اسلامی گره‌گشای بسیاری از بحران‌ها و چالش‌های پیش‌روی نظام اسلامی در ابتدای انقلاب و پس از آن در دوران دفاع مقدس بود و همچنان هم نام سپاه پاسداران با دفاع و امنیت پیوندی استوار خورده است.

✳️ وی ضمن تقدیر از خدمات سپاه پاسداران، بیانیه روز گذشته ترامپ علیه نهاد مقدس سپاه را محکوم نمود و افزود: بدون شک مسئولیت خطیر سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف، آن را نهادی فراتر از همه خط‌کشی‌های متداول سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تبدیل کرده است و ما باید قدردان این نهاد مردمی و انقلابی باشیم.

💢سرهنگ پاسدار علی آبدونی فرمانده سپاه ناحیه دهلران نیز در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: کارکنان شهرداری خادمان مردم در عرصه مدیریت شهری هستند که با مجاهدت در سنگری بنام مدیریت شهری نقش بسزایی در پیشرفت و بالندگی شهر دارند.

⭕️وی گفت: آمریکا و سردمداران آن ثابت کرده اند که همواره به دنبال منافع خود هستند از اینرو سپاه را سد محکمی در برابر تأمین خواسته های خود در منطقه خاورمیانه و ایران می بینند.

♻️ فرمانده سپاه ناحیه دهلران عنوان کرد: تاریخ نشان داده است که هرزمانی در برابر دشمن ایستادگی کردیم پیروز شدیم و هرگاه در مقابل دشمنان نظام و انقلاب کوتاه آمدیم آنها چندگام بیشتر به جلو آمدند.بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0